Селидівські поліцейські взяли участь у конференції, присвяченій проблемам насильства

«Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому» - під таким гаслом пройшла зустріч співробітників поліції Селидівського відділення поліції із представниками соціальних служб у справах дітей, сім’ї та молоді, а також керівництвом відділу освіти м.Новогродівка.

Учасники конференції зібралися в приміщенні відділу освіти аби підняти дуже гостре і хвилююче всіх питання – насильство серед підлітків. Присутні обговорили які саме види насильства бувають, яку профілактику попередження його різних проявів треба проводити, перелічили методи боротьби із насильством саме серед молоді та обсудили інструменти допомоги особам, які від нього постраждали.

Інспектор ювенальної превенції  Селидівського відділення поліції Роман Карнаух звернув окрему увагу на питання  насилля між школярами. Він навів приклади випадків, які сталися нещодавно в сусідніх областях, а саме коли учні били свою однокласницю, а інші, замість того, щоб захистити бідолашну, знімали все це на телефон і потім виклали відео в інтернеті. Правоохоронець зауважив, що з метою попередження насильства, потрібно постійно проводити з дітьми профілактичні бесіди, виявляти дітей схильних до конфлікту, а також обов’язково залучати до такої роботи і батьків, адже саме вони несуть відповідальність за своїх неповнолітніх дітей.

Роман Петрович запропонував присутнім організувати сумісні рейди, і разом із соцпрацівниками та «майбутніми правоохоронцями» - лігівцями пройтися по родинах, які по тим чи іншим обставинам опинилися в складних життєвих умовах для перевірки психологічного клімату в цих сім’ях. Ініціатива правоохоронця була підтримана і сумісний рейд має відбутися вже за тиждень.

«Я вважаю, що із такою проблемою як насильство, ми повинні боротися всі разом. Адже тільки спільними зусиллями ми можемо своєчасно виявити такі прояви та вжити всіх необхідних заходів аби не допустити негативних наслідків», - підсумував інспектор ювенальної превенції  Селидівського відділення поліції Роман Карнаух.

24 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов