V ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ІНВАЛІДІВ ПРАЦІ «СИЛА ДУХУ».

20.04.2017 року в м. Бахмуті проходила V обласна спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу». На змаганнях було представлено 14 команд та 186 учасників зі всієї області. 

Урочисте відкриття змагань провела начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України в Донецькій області Давиденко Людмила Іванівна. Були присутні гості з обласної адміністрації, адміністрації м. Бахмут, представники інвалідів Донецької області та представники спорткомітету Донецької області.

Змагання проводились з 6 видів спорту: армспорт, бомбаскет, гир”йовий спорт, дартц, настільний теніс, шахи. Команда м. Новогродівка складалась з 14 учасників та здобула 2 золоті та 3 срібні медалі.

Бутрій Іван Михайлович – золота медаль з гир”йового спорту;

Кучерук ОлександрВасильвич –золота медаль з армспорту;

 Зімін Євген Олександрович – срібна медаль з армспорту;

Назаров Михайло Юрійович – срібна медаль з дартцу;

Лефтєрова Валентина Володимирівна – срібна медаль з дартцу

В загальнокомандному заліку команда м. Новогродівка посіла ІІ почесне місце.

Велика вдяка спортсменам за їх наполегливість, ентузіазм та силу духа.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою.

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м.Новогродівка

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов