ВІЗИТ ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОДА ДО М.СЕЛИДОВЕ

11 квітня місто Селидове, відвідав голова Донецької облдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, де зустрівся з Селидівським міським головою Віктором Ремізовим для обговорення ходу реалізації інвестиційних проектів, які фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету.

В рамках зустрічі вони відвідали вул.Нагорну та загальноосвітню школу I-III ступенів №6.

Інвестиційний проект «Капітальний ремонт і реконструкція водопровідних та каналізаційних мереж по вул.Нагорна» просувається досить швидко, але міський голова зауважив, що це найскладніша інженерна вулиця міста. Усі роботи по прокладанню комунікацій планується завершити у другій декаді квітня.

Також найближчим часом планувалось асфальтування цієї дороги, але Павло Жебрівський сказав, що дорогу класти ще не можна у зв’язку з просіданням грунту. Віктор Ремізов закцентував увагу на тому, що тендерну процедуру та усі підготовчі роботи до наступного етапу слід зробити в цьому році. А через те, що ДНЗ №42 «Мальвіна» відвідує 250 дітлахів, обов’язково необхідно покласти тротуар та освітити вулицю.

Наступним об’єктом стала ЗОШ №6, яка в майбутньому стане опорною в м.Селидове.

Павло Жебрівський оглянув котельню на твердому паливі, яку було побудовано  в 2016 році за рахунок державного фонду регіонального розвитку і міського бюджету

та стадіон, на якому планується покласти штучне покриття згідно проекту будівництва «Реконструкція футбольного майданчика з облаштуванням штучного покриття та огородження розміром 42*22 м. в Селидівській загальноосвітній школі I-III ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області» за рахунок обласного бюджету загальною кошторисною вартістю 1271,543 тис.грн.

Селидівська міська рада подала на розгляд 2 проекти стосовно навчального закладу: «Реконструкція будівлі Селидівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області (термомодернізація)» і «Капітальний ремонт внутрішніх приміщень та їх оснащення, внутрішніх інженерних мереж та благоустрій прилеглої території Селидівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області».

За першим проектом було укладено договір на проведення ремонтних робіт між Департаментом капітального будівництва та підрядною організацією. Вартість згідно експертного звіту – 12330,21 млн.грн. За другим проектом розроблена проектно-кошторисна документація.

Саме тому було оглянуто шкільну їдальню та обговорено необхідність часткової заміни опалення в школі.

Павло Жебрівський зазначив, що ЗОШ №6 стане найкращою в місті.

Наприкінці зустрічі директор школи вручив голові ОДА подарунок від школярів з привітаннями до прийдешніх свят та побажаннями добра і миру.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов