«Здорові діти-здорове майбутнє».

Наше здоров′я та здоров′я наших дітей-сама найдорожча цінність, за яку ми,в нашому сучасному житті, повинні дбати,піклуватись та замислюватись в першу чергу.  Здорова дитина-спокій батьків, тому що коли дитина захворіла, ніщо так не переймає батьків,як прагнення якнайшвидше й найбезпечніше вилікувати її.

Але що роботи, якщо дитина захворіла?

В першу чергу треба негайно звертатись до лікаря, ні в якому разі не слід лікувати дитину самостійно вдома, кожна хвора дитина обов’язково повинна бути оглянута лікарем. Проблема низького звертаннядо медичних закладів міста пов’язана з недовірою батьків медичним працівникам, що надалі приводить до переходу гострого стану захворювання у хронічне та, на жаль, до частих загострень. Під диспансерним наглядом у лікаря педіатра на теперішній час знаходиться 951 дитина з хронічним перебігом захворювань. Не слід забувати,що дитячому населенню міста Новогродівка медичну допомогу надає лікар педіатр вищої кваліфікаційної категорії Центру первинної медико-санітарної допомоги та Новогродівська ЦМЛ у складі якої працює дитяче відділення на 20 ліжок, в якому щорічно проліковуються до 500 хворих дітей.Дитяче відділення повністю забезпечено медикаментами для надання невідкладної лікувальної допомоги дітям та проти рецидивними засобами для диспансерних хворих, трьохразовим дієтичним харчуванням, матеріально-технічний стан відділення на достатньому рівні. Тут працюють кваліфіковані фахівці,які зможуть допомогти вашій дитини стати здоровою. Існуюча система охорони здоров′я міста здатна повністю задовольнити потреби населення у медичній допомозі,забезпечити доступність, якість та своєчасність медичних послуг!!!!!

Звертайтесь до нас!!!З турботою про ваше здоров я, Новогродівська ЦМЛ

Заступник головного лікаря

З медичної частини                                                              Р.І.Вороновська

21 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов