Обережно! Ожеледиця!

У зв’язку з початком зимової пори року, що супроводжується зниженням температури повітря, опадами у вигляді снігу та утворенням слизьких ділянок доріг, доріжок та тротуарів попереджаємо усіх мешканців міста про необхідність бути обережними під час пересування та обирати безпечні шляхи пересування тротуарами, дорогами або на території підприємств, на яких вони працюють, віддавати перевагу у виборі шляху руху розчищеним та посипаним тротуарам та дорогам. Також, на час ожеледиці обирати зручне, не слизьке взуття на низькому ходу.

Як свідчить статистика виробничого травматизму – кожного року жертвами ожеледиці стають чимало працівників підприємств, установ та організацій, робота яких ніяким чином не пов’язана з об’єктами підвищеної небезпеки.

Варто бути обережним не тільки пішоходам, але й водіям транспортних засобів у зимовий період оскільки під час ожеледиці збільшується ризик виникнення дорожньо – транспортної пригоди. Задля уникнення дорожньо – транспортних пригод водіям потрібно уникати різких поворотів та гальмування на слизьких ділянках дороги. Для проїзду на автомобільному транспорті краще обрати безпечну розчищену для руху дорогу та притримуватися оптимальної швидкості руху автомобільного транспорту.

Окреме прохання для керівників підприємств, установ та організацій, фізичних осіб – підприємців – вжити усіх заходів задля запобігання травмуванню людей через падіння на слизьких тротуарах та дорогах, забезпечити своєчасне посипання територій спеціальною пісковою сумішшю та іншими засобами зменшення слизькості тротуарів та доріг.

Нестійкі погодні умови зимового періоду – відлига вдень та заморозки вночі, значними осадкам у вигляді снігу, що призводить до утворення снігового шару – все це сприяє активному утворенню бурульок на покрівлях споруд, що виступають на архітектурних частинах будинків та великих деревах. Пересуваючись містом у період відлиги слід бути особливо уважними. Проходячи повз будинки чи біля високих дерев, необхідно впевнитись, що немає загрози падіння льодових наростів. Слід триматись на безпечній відстані від будинків та інших споруд, обираючи найбільш безпечний маршрут пересування. В жодному разі не можна заходити за спеціальні огорожі поблизу будинків чи дерев.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов