15 квітня - День співробітників карного розшуку України

Секція судово-кримінального розшуку в Україні була утворена 15 квітня 1919 року.

Розшук є підготовчою до попереднього слідства діяльністю органів звинувачення. З роками не раз змінювалася правова база і структура кримінального розшуку, але не змінювалися завдання. До ювілею біля будівлі Міністерства внутрішніх справ України на вулиці Богомольця в Києві була відкрита скульптурна композиція "Місце зустрічі змінити не можна". Тепер під МВС є бронзовий пам`ятник Глібу Жеглову і Володимиру Шарапову.

Над композицією працювала ціла група художників і скульпторів. Кошти на зведення були отримані від спонсорів, ветеранських організацій і внесків працівників внутрішніх справ.

Біля пам`ятника розміщена пам`ятна дошка з написом про те, що композиція присвячена "лицарям відваги - працівникам і ветеранам кримінального розшуку, мужнім і відважним борцям із злочинністю". Сьогодні ж міліціонери поклали початок ще одній традиції: поклавши руку на плече Жеглова або Шарапова можна загадувати бажання, яке обов`язково збудеться.

День працівника Кримінального розшуку відзначають не лише в Києві, але й по всій країні. Наприклад, в Одесі був вибраний кращий шукач області - Олег Мітюнін, - якому дісталася перехідна статуетка Шерлока Холмса, а в Миколаївській області пройшов конкурс дитячого малюнка під назвою "Кримінальний розшук очима дітей".

Тож, вітаємо усіх працівників кримінального розшуку України з професійним святом! Побажання в цей день можуть бути різноманітними. Але головне, щоб співробітники карного розшуку були не тільки у відмінній фізичній формі, а й морально підковані в боротьбі зі злочинним світом.

11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов