Засідання 6 сесії Новогродівської міської ради 7 скликання

У роботі сесії взяли участь 25 депутатів. Всього депутатами розглянуто 22 питання, з них 1 питання не прийнято.

За підсумками виступів доповідачів і активного обговорення, депутатським корпусом було підтримано 21 рішення, з них основні:

      1.«Про виконання Програми економічного і соціального розвитку м.Новогродівка за 2015 рік»;

      2.«Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м.Новогродівка на 2016 рік».

     Однією із змін до Програми, депутатами вирішено питання про придбання та встановлення на дитячому майданчику центральної площі міста дитячих ігрових комплексів, а існуючі демонтувати, відремонтувати і установити в великому парку відпочинку міста та на п. Рубіжне.

      3.«Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2015 № 7/3–2 «Про міський бюджет на 2016 рік»; 

      4. «Про внесення змін в міську програму «Турбота» на 2015–2017 роки»;

      5.«Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу міні-проектів, спрямованих на вирішення соціальних проблем міста, територіальної громади міста Новогродівка у 2016 році». 

    Даним проектом рішення визначено два джерела фінансування реалізації міні-проектів:  кошти міського бюджету та кошти конкурсантів. Загальний обсяг на фінансування з міського  бюджету визначено у сумі 150 тис.грн. Максимальна вартість реалізації одного проекту 20 тис грн.

    В ході обговорювання даного проекту, депутатом Кухлєвим А.С. запропоновано внести зміни у процентному відношенні норм співфінансування міні-проекта для конкурсанта у розмірі 30%, а за рахунок коштів міського бюджету 70%, пропозицію внесено до проекту рішення і підтримано депутатами при голосуванні: «за»-25, «проти»-0, «утримався»-1 (Кухлєв А.С., партія «ДемАльянс»).

61 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов